Opalanie natryskowe

Oplanie natryskowe

Przedstawiamy Państwu możliwość osiągnięcia pięknej i zdrowej opalenizny za pomocą Airbrush w 10 minut!

Air brushing jest świetną alternatywą opalania promieniami słonecznymi. Jest to produkt całkowicie bezpieczny i zdrowy dla każdego rodzaju skóry, skierowany do osób które lubią się opalać i cenią sobie nowoczesne rozwiązania jak również do osób, które nie mogą wystawiać się na działanie słońca czy solarium.Z air brushing mogą korzystać kobiety w ciąży i wszyscy Ci, którym lekarz zabronił wystawiania się na słońce.Spray jest idealny jako zabieg całoroczny jak również na specjalne okazje, ponieważ po jednej wizycie nadaje skórze piękny kolor.

Przewaga korzyści opalania natryskowego nad opalaniem słonecznym i w solarium jest ogromna
- przede wszystkim bezpieczeństwo i zdrowa skóra. Airbrushing nie powoduje przebarwień, zagrożenia wystąpieniem raka skóry, przerostu gruczołów łojowych i powstania zmian przed nowotworowych. Luksusowe produkty zawierają nowatorski składnik DHA, czyli dihydroksyaceton, będący bezbarwnym cukrem, który reaguje z komórkami w stratum corneum naskórka czyniąc preparat całkowicie bezpiecznym. Ponad to nie zawiera komponentów, chemicznych, perfumowanych mogących wywoływać reakcje alergiczne. Płyny na których pracujemy to kosmetyki wyprodukowane z najwyższej jakości składników roślinnych i ziołowych, które nawilżają odżywiają skórę.– piękny naturalny brązowy kolor w 10 min w przeciwieństwie do opalania w solarium lub na słońcu gdzie w celu uzyskania takiego samego odcienia skóry należy poświęcić kilka dni a nawet tygodni– cena jest o wiele niższa ponieważ jeden zabieg daje efekt naturalnej opalenizny- u osób z tendencją do piegów po słońcu i solarium

Przed zabiegiem:
Na dzień przed planowanym zabiegiem należy wykonać depilację i peeling ciała ze szczególnym uwzględnieniem kolan, łokci, nosa i okolic brwi natomiast bezpośrednio przed zabiegiem nie należy balsamować skóry, stosować dezodorantów, perfum oraz makijażu.

Przebieg zabiegu:
Polega on na równomiernym rozłożeniu delikatnej mgiełki brązującego płynu na skórze za pomocą urządzienia natryskowego. Podczas zabiegu można użyć naszej jednorazowej bielizny lub własnego bikini. Pierwszy efekt obserwowany już po pierwszych sekundach to kolor brązowy o stosunkowo ciemnej barwie określany jako opalenizna z Jamajki. Efekt ten wywołuje barwnik, który zmywa się podczas pierwszej kąpieli. Docelową opaleniznę osiąga się do max 8 godzin i charakteryzuje się złoto-brązowym kolorem. Preparat nie jest wchłaniany przez włosy a paznokcie u rąk i stóp zabezpieczamy przed rozpoczęciem opalania. Nakładanie preparatu trwa ok 7 min a efekt zabiegu utrzymuje się od 7 do 12 dni. Wybierając się na zabieg należy założyć lużne ubranie i przez ok 8 godz po zabiegu nie należy brać prysznica, korzystać z sauny i ograniczyć aktywność fizyczną tak aby się nadmiernie nie spocić oraz nie należy wycierać ciała zbyt energicznie.

Po zabiegu
Ważne jest także by regularnie nawilżać skórę i unikać basenów kąpielowych ponieważ chlor może spowodować wybielanie opalenizny. Domowa pielęgnacja polega na nawilżaniu i natłuszczaniu skóry a także należy pamiętać aby nie używać do mycia ostrych gąbek i myjek.